Via partner
Sleedoorn 3 - De vloek van de moordenaar , Kevin Sands Serie: Sleedoorn
Artikelnummer: 9789025767709 OverzichtKLIK HIER OM TE BESTELLEN VIA PARTNER
'Sleedoorn 3 - De vloek van de moordenaar' is deel 3 in de Sleedoorn-trilogie: een historische serie vol spannende puzzels, ingewikkelde codes en een vleugje magie.
Apothekersleerling Christopher lijkt wel gemaakt voor onheil en avontuur. Wat een rustig diner bij de koning had moeten worden, eindigt in een chaos door een (mislukte) moordaanslag op de aanwezige gasten. Uit een cryptische boodschap van de moordenaar blijkt dat dit niet de laatste aanslag zal zijn. Als Christopher ontdekt wie het éígenlijke doelwit was, krijgt hij met zijn vrienden Tom en Sally de opdracht om een eeuwenoude vloek op de Franse troon te onderzoeken. Daar ontdekken ze dat niet alleen de koninklijke familie in gevaar is, maar zijzelf ook.
De Sleedoorn-trilogie is een razend spannende serie vol vriendschap, humor, mysterie en gevaar. Boekenwebsite Hebban gaf deel 1 in de serie 5 sterren: 'De sleutel van Sleedoorn is een geweldig avonturenboek waar veel in te beleven valt. Erg knap gedaan en zeker een aanrader.'
MENINGEN: Een leuk fantasierijk boek. Ook voor volwassenen. Stukje geschiedenis, stukje magie, humorvol
Spannend boek, in één ruk uitgelezen.
Gewicht
0,527 Kg
Uit jaar:
2017
Uitvoering:
Paperbaxk
Drukkerij
Wilco, Amersfoort
Omslagontwerp (Vormgeving omslag):
Studio Nico Swanink, Haarlem
Omslagillustratie:
Bart Bus
Vormgeving binnenwerk: (255 tekens)
Studio Nico Swanink, Haarlem
Vertaald door:
Maria Postema
Oorsponkelijke titel
The
Aantal pagina's
432 incl. Dankwoord